Wiele osób zapewne skusiło się na dalmierz Bosch ze względu na 3-letnią gwarancję. Warto jednak pamiętać, że dłuższa 3 letnia gwarancja jest ważna tylko i wyłącznie wtedy kiedy dalmierz zarejestrujemy na stronie producenta. W innym przypadku sytuacja wygląda w sposób następujący:

„Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym oraz na 24  miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.” – cytat z karty gwarancyjnej Bosch.

Na rejestrację produktu mamy dokładnie 30 dni od daty zakupu. Zachęcam zatem każdorazowo aby dokonać tego niezwłocznie po otrzymaniu dalmierza. Pamięć ludzka jest zawodna i często zapominamy o tym aby bezpłatnie przedłużyć okres ochronny.

 

No dobrze to jeśli wiemy już dlaczego warto dalmierz zarejestrować to teraz przyjrzyjmy się jak tego dokonać.

Na wstępie wchodzimy na stronę:

http://bosch-gwarancja.pl

Zrzut ekranu rejestracji BOSCH1
Jeśli jesteśmy już zarejestrowanym użytkownikiem, możemy przejść od razu do logowania. W przeciwnym wypadku zaczniemy od rejestracji nowego profilu.

Zrzut ekranu rejestracji BOSCH2

Wypełniamy wszystkie niezbędne pola i zatwierdzamy. Odbieramy pocztę i klikamy w link aktywacyjny. Teraz możemy przejść już do logowania, po zalogowaniu wybieramy opcję „Zarejestruj produkt”.

Zrzut ekranu rejestracji BOSCH5

Wpisujemy numer fabryczny dalmierza, numer katalogowy oraz unikalny kod gwarancyjny. Wszystkie te informacje znajdziemy na karcie gwarancyjnej dołączonej do produktu.
Zrzut ekranu rejestracji BOSCH6

Zaraz po tym otrzymamy komunikat i potwierdzenie przedłużonej gwarancji.

Zrzut ekranu rejestracji BOSCH

 

Jeśli w trakcie procesu rejestracji natrafili Państwo na jakikolwiek problem lub niejasność, proszę o kontakt. Chętnie pomożemy w przedłużeniu okresu ochronnego.

Autor: Paweł Chrzanowski

Co o tym sądzisz ?

You must be logged in to post a comment.